اخبار لحظه‌ ای و کوتاه سرفیس

⚠️🚨 خبر فوری معرفی سرفیس لپتاپ گو و نسل دوم سرفیس پرو اکس x

 

View this post on Instagram

 

A post shared by سرفیس نیوز (@surfacenews_ir)

💢 دقایقی پیش آخرین دستگاه‌های Surface در سال 2020 معرفی شدند و خوشبختانه خبری از یک Surface Pro 8 که کمترین تغییرات را در مقایسه با Pro 7 دارا باشد نیست.

💢 خانواده جدید Laptop Go ترکیبی از Surface Laptop و Surface Go خواهد بود که فقط در یک کانفیگ Core i5 و با صفحه نمایش 12.4 با قیمت و وزنی پایین‌تر از Surface Laptop عرضه خواهد شد.

💢 با اینکه قیمت آن از کانفیگ پایه Surface Go 2 بالاتر است، اما قیمت Surface Laptop Go پایین‌تر از کانفیگ Core m3 از Surface Go 2 می‌باشد.

💢 همچنین برای اولین بار یک حرکت هوشمندانه که دقیقا مهندسی بوده و نه بازاری را از Microsoft می‌بینیم که عدم نامگذاری Surface Pro X جدید با عدد 2 می‌باشد.

💢 فلذا نام کامل آن هنوز Surface Pro X بدون هیچ عددی است با اینکه پردازنده آن ارتقإ پیدا کرده.

💢 اینکار باید در رابطه با Surface Pro 6 اتفاق می‌افتاد زیرا Pro 6 واقعا هیچ تفاوتی با مدل پیشین خود نداشت اما طی یک تصمیم تجاری، عدد جدیدی روی آن گذاشته شده تا فروش بیشتری داشته باشد.

💢 اینبار با اینکه تغییرات نسل جدید Surface Pro X در مقایسه با نسل پیشین خود دقیقا همانند Pro 6 در مقایسه با Pro 5 است، اما نام Pro X 2 روی آن نهاده نشده است که یک تصمیم حرفه‌ای و مهندسی و برخلاف قوانین بازاری می‌باشد.

💢 پردازنده جدید Microsoft SQ 2 اما عدد 2 را شامل می‌شود که قویتر بوده و همچنین پردازنده گرافیکی جدید Adreno 690 را در مقایسه با مدل پیشین که Adreno 685 بود خواهد داشت.

💢 همانند تغییری که Pro 6 در مقایسه با Pro 5 کرد، نسل جدید Pro X نیز در مقایسه با نسل پیشین خود، یک رنگ جدید را برای بدنه داراست؛ یعنی رنگ پلاتینی.

💢 در همین راستا، رنگ‌های جدیدی نیز از جمله پلاتینی و قرمز آجری برای Surface Pro X معرفی شده‌اند.

💢 این تمام تغییرات نسل دوم Pro X بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.