اخبار لحظه‌ ای و کوتاه سرفیس

📱 اجرای اختصاصی شبیه ساز رسمی سرفیس دئو توسط وبسایت سرفیس نیوز

💠 برای اولین بار در ایران و برای اولین بار توسط یک مرجع فارسی زبان، شبیه‌ساز رسمی Surface Duo که از طرف Microsoft عرضه شده است را تست کرده و به نمایش می‌گذاریم.

💠 این شبیه‌ساز با هدف سازندگان نرم افزار ارائه شده که توسعه دهندگان تا زمان عرضه عمومی خود دستگاه برای فروش به کاربران، برنامه‌های کاربردی خود را برای آن و قابلیت‌های ویژه به وجود آمده به لطف صفحه نمایش دوگانه آن، مناسب سازی کنند.

💠 پیش‌تر و اوایل معرفی دستگاه پس از اکتبر 2019، شبیه‌سازی برپایه سیستم عامل Android 9 آن زمان ارائه شد و حالا ما برای شما آخرین نسخه آن که مجهز به Android 10 است را اجرا کرده‌ایم.

💠 به علت وجود دو صفحه نمایش تاشو که دستگاه در حالت تا شده می‌تواند نقش گوشی و در حالت باز شده نقش تبلت را بازی کند، قابلیت‌ها و کاربردهای بی‌سابقه‌ای پدید آمده که پیش‌تر توانایی تصویرسازی تجربه آن در عمل را نداشته‌ایم.

💠 لازم به ذکر است همانطور که گفته شد اجرای این شبیه‌ساز یا Emulator برای توسعه دهندگان پیش‌بینی شده و آن دسته از خوانندگان گرامی که تجربه کار با Microsoft Visual Studio و Google Android Studio را نداشته‌اند، قادر به اجرای آن به سادگی نخواهند بود.

💠 لذا برای شما این شبیه‌ساز رسمی را اجرا کرده و از تمامی جزئیات آن تصویر برداری کرده‌ایم تا مخاطبان عزیز سرفیس نیوز از آخرین مباحث دستگاه‌های Surface همواره مطلع و به‌روز باشند 🌹

برچسب ها

نوشته های مشابه

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.