اخبار لحظه‌ ای و کوتاه سرفیس

📥 آپدیت بزرگ ۲۰۰۴ جدید ویندوز منتشر شد

🔷 به‌روزرسانی جدید Windows 10 نسخه 2004 موسوم به به‌روزرسانی May 2020 با کد 20H1 انتشار یافت که مثل گذشته ویژگی‌ها و بهبودهای بسیاری را به ارمغان آورده است.

🔷 تغییر آیکون تقریبا تمامی برنامه‌های کاربردی پیش‌فرض و مدرن شدن آنها، جایگزینی رسمی نسخه جدید Edge، ساختار جدید چت-گونه Cortana، بهبود Desktop مجازی، قابلیت جدید Swift Pair، تکمیل بیشتر روند انتقال گزینه‌های مختلف از Control Panel به برنامه Settings، تغییر جزئی قسمت جستجو و همچنین Taskbar و… از پیشرفت‌های این نسخه خواهند بود.

🔷 با تغییر آیکون اکثر برنامه‌های کاربردی پیش‌فرض، شکل و شمایل سیستم عامل شما بسیار بیشتر تحت زبان طراحی Fluent خواهد بود و این تقریبا محسوس‌ترین تغییر به حساب می‌آید.

🔷 اما شاید مهمترین تغییر، قراردادن نسخه جدید Edge به عنوان مرورگر پیش‌فرض Windows و خداحافظی رسمی با نسخه پیشین آن می‌باشد. چنانچه نمی‌خواهید این جایگزینی رخ دهد و همچنان علاقه به استفاده از نسخه پیشین Edge دارید، به پست قبلی مراجعه نمائید تا از نصب خودکار نسخه جدید Edge توسط این به‌روز رسانی جلوگیری نمائید.

🔷 دستیار Cortana نیز همانند Edge صرفا فقط تغییر نکرده و به کلی از پایه مجددا ساخته شده است و البته اینبار با ساختار متفاوتی که باعث شده به عنوان یک برنامه کاربردی مجزا نیز در Store عرضه شود.

🔷 به منظور دریافت این به‌روز رسانی از برنامه Settings دستگاه خود کمک بگیرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.